Сеть знакомств для любителей книгЄвген Костенко
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

< Вернуться к рецензии

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Євген Костенко

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

 1..3 
Євген Костенко
Після прийняття Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не можна вважати, що з корупцією буде покінчено вже через декілька днів.
Але, як зазначено в передмові до Науково-практичного коментаря до цього закону, перший прем’єр-міністр Республіки Сінгапур Лі-Куан-Ю, відповів на запитання, за допомогою яких законів та програм у Сінгапурі була подолана корупція: «Не потрібно жодних нових законів і жодних програм, достатньо, щоби нагорі опинилось кілька порядних людей». Можна додати, що і тоді, коли суспільство буде відноситися до корупції негативно, бо не можуть «брати» тоді, коли «не дають».
Будемо сподіватися, що науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» буде необхідний вже в цьому році.

Микола Хавронюк Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»
Євген Костенко
Книга Г.М.Герасімова «Новий погляд на теоретичну історію: Від міфу до реальної історії», цікава тим, що її автор, як і інший Михайло Герасімов, відомий розробник методики відновлення зовнішнього вигляду людини на основі скелетних залишків («метод Герасимова»), розробив «методику застосування системного аналізу й логіки для моделювання розвитку цивілізації зв’язавши її з поетапним розвитком людського розуму, технологій і соціального життя».
Книгу, у зв’язку з тим, що вона суперечить загальновизнаній історії, важко осмислити за одне прочитання, і тому кожне нове прочитання може більше сприяти цьому.

Г.М.Герасимов «Новый взгляд на теоретическую историю: От мифа к реальной истории», URSS, 2011
Євген Костенко
Не треба боятися, що ця книга товста. Насправді вона написана так, щоб нею може користуватися і той, хто лише почав займатися фотографією.

Скотт Келби Цифровая фотография. Том 1, обновленное издание
 1..3