Сеть знакомств для любителей книгОлена Совин
Ивентоголик, безумно люблю маркетинг и ИТ
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

Читают то же, что и вы:
 
Елена Потиенко

 
Игорь Манн

 
Taras Prokopyuk

Книги для обмена:
Кийосаки Роберт
Богатый папа, бедный папа
Глеб Архангельский
Тайм-драйв. Как успевать жить и работать
Александр Шумович
Великолепные мероприятия: Технологии и практика event managementДрузья:
 
Роман Рыбальченко
Роман Рыбальченко

друзей: 1 (смотреть)

Олена Совин

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Художественные (1)Бизнес (8)

 1..10 
Олена Совин
Одна з книг, яку прочитала на одному диханні фактично не відходячи від екрану свого айфона, з якого власне читалась ця книга.

Загалом не велика за об'ємом, і досить стильно написана. Розповідає вона про одну лише ідею - важливість УТП (унікальної торгової пропозиції) при виході на ринок.

Гарно та дуже надихаюче написано. Рекомендую!

Сет Годин Фиолетовая корова. Сделайте свой бизнес выдающимся!
Олена Совин
Книга, як то завжди буває, читалась в поїзді. Цього разу в поїзді Львів-Сімферополь. Шість годин як в прірву - навіть поняття не маю, що відбувалось тоді навколо, настільки мене захопила ця книга.

В світі реклами часто люблять говорити, що ось ця реклама ефективніша, а ця не спрацює. А тут треба саме такий дизайн, і ніякий інакший. Але фактично досить рідко можна отримати підтвердження правильності вибору того, чи іншого інструменту.

В книжці ж представленні дослідження різноманітних маркетингових та рекламних інструментів, та їх вплив на рівень покупок споживача. І всі ці дослідження здійснено на рівні вивчення мозкової активності.

Звучить як звичайна жовта преса? І справді так звучало, якби не було серйозним, насамперед науковим дослідженням.

Мартин Линдстром Buyology: Увлекательное путешествие в мозг современного потребителя
Олена Совин
Книга написана від душі та про душу. Душу справжнього українця. Не знаю, чи коли пройде років 10 чи то 20 ця книга буде далі настільки цікавою українцям. Але зараз усім для кого ім'я Георгія Гонгадзе звучить по особливому, в кого десь в закутках столу є чорна трикутна хустинка із терновим вінком та написом "Правди", усім, хто пам'ятає як по радіо Незалежність цитували уривок творіння "Вертеп" Грицька Чубая та в кого в шафі обов'язково знайдеться хоч один елемент одягу помаранчевого кольору. До вас ця книга говоритиме дуже непідробними почуттями та реаліями.

P.S. Прочитала я цю книгу, незважаючи на об'єм, за один раз, і що дуже символічно в поїзді Львів-Москва.

Ліна Костенко Записки українського самашедшого
Олена Совин
Книга, про яку мені чомусь так здається чула кожна людина. Особисто мені її подарували в обмін на купон від Google Adwords.

Багато хто розтягує книгу на цитати, і ледь не називає біблією для розуміння того, як працюють гроші. І незважаючи на те, що книга в загальному мені дуже сподобалась, я б не розкидалась такими словами. Сприйняти її ефективно окремо від якихось загальних понять та інших бізнес-книг доволі складно. В українських реаліях ще й підводить трохи стиль її написання, який аж надто американський.

Проте звісно що на мою думку, це майже маст-рід для всіх, хто прагне фінансової незалежності.

Кийосаки Роберт Богатый папа, бедный папа
Олена Совин
Первая именно книга по интернет-маркетингу, которая оказалась у меня в руках. Но наверное и это звучит довольно образно, поскольку, на самом деле читала я её в электроном варианте.

Мне всегда казалось, что писать книги об интернет-маркетинге довольно сложно. Это слишком динамичная область, в которой тренды и правила игры меняются с необычной скоростью. Тем не менее, книга мне очень понравилась. Довольно хороши освещены вопросы медиа-планирования, использования банерной рекламы.

Для меня лично было интересно почитать о системах анализа посещаемости сайта.

Самым большим плюсом книги, я бы назвала возможность построения для себя более-менее целостной картины рынка интернет рекламы.

Федор Вирин Интернет-маркетинг. Полный сборник практических инструментов
Олена Совин
Книга, про яку не раз чула на різноманітних конференціях. Так книга опинилась на моєму покетбуці, але звісно що потім не вистачало банально часу, аби її прочитати. Як це не дивно, і як це чатсо буває мабуть в усіх - читалась вона в аеропортах і в хостелі далекого та прекрасного міста Стокгольм.

Якщо ж говорити про саму книгу - це однозначно одне з кращих чтив, яке потрапляло мені до рук. Хороша книга написана від душі, людиною яка закохана в підприємництво як таке. І мало того, що закохана, вона чітко розуміє, як втілювати свої ідеї в життя.

Загалом цільових аудиторій у цієї книги насправді кілька. Насамперед, її варто почитати підприємцям, в бізнесі яких задоволеність клієнтів - критично важлива. Цікава книга і для дослідників та практиків корпоративної культури.

І як би це не було дивно в книзі щось цікаве для себе зможе почерпнути і кожна людина, яка веде твіттер :)

Читайте не пошкодуєте )

Тони Шей Доставляя счастье. От нуля до миллиарда: история создания выдающейся компании из первых рук
Олена Совин
Одна із небагатьох книг, яка по-справжньому мені не сподобалась. Надто просто, надто тривіально. Книга написана до редизайну Facebook, тому частина порад втратила вже свою актуальність.

Цю книгу, можна було з таким самим успіхом просто переробити в статтю на блозі. І цього було б більше, а ніж достатньо.

Андрей Албитов Facebook: как найти 100000 друзей для вашего бизнеса бесплатно
Олена Совин
Чудова книга про управління проектами написана в легкому та зрозумілому стилі. Запис про неї в моєму особистому блозі свого часу став одним із факторів, чому мене запросили на роботу в одну із найбільших українських ІТ компаній.

Особисто я, ще ніколи офіційно не була РМ ІТшного проекту, проте це була здається перша книга про основи управління людьми, яку я прочитала. Читається вона легко в основному за рахунок стилю викладення. Автор розповідає напівказкову історію в якій головний герой потрапляє у вигадану країну та отримує можливість покерувати кількома вельми цікавими проектами. При цьому, що найбільш цінно, він має достатньо велику можливість поекспериментувати з різними факторами, які впливають чи не впливають на ефективність команд.

Загалом дуже цікаво та захопливо.

P.S. Демарко просто мабуть по де факто геній, і писати чудові книги - це саме його покликання.

Том ДеМарко Deadline Роман об управлении проектами
Олена Совин
Одна із улюблених книг, яку не перестаю рекомендувати друзям. Саме з цієї книги почалось моє знайомство з Ігорем Манном, як із одним із талановитих бізнес-письменників.

В книзі описано 50+­ малобюджетних маркетингових прийомів, які здатні значно підвищити ефективність роботи маркетингового відділу/маркетера, та звісно що підвищити продажі.

Хоча прочитала цю книгу кілька місяців тому, але навіть зараз при аналізі бізнес-планів різних стартапів, я дуже часто рекомендую його ідеаторам один або кілька інструментів, із якими познайомилась саме в книзі Ігоря.

Игорь Манн Маркетинг без бюджета
Олена Совин
Гарна проста книга про піар. Її я прочитала в одному із книжкових запоїв на маркетингово-піарну тематику.

Те, що мені найбільше запам'яталось, так це представлення інструментів для оцінки піар-менеджера, та описання того, чому вони настільки важливі. Для мене на той час, це була дуже болюча тема, тому було приємно врешті знайти відповідь на це своє питання.

Загалом дуже рекомендую тим, хто поки що займається піаром, оскільки просто любить цю справу. Ця книг може стати першою і дуже хорошою сходинкою, аби досягнути професіоналізму в цій справі.

Андрей Мамонтов "Практический PR. Как стать хорошим PR-менеджером. Версия 3.0"
 1..10