Сеть знакомств для любителей книгSerj Peichev
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

< Вернуться к рецензии

Читают то же, что и вы:
 
Андріана Бобаль

 
Богдана Оханська

 
Ярослав Сизоненко

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Serj Peichev

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Художественные (1)

 1..1 
Serj Peichev
Книга «Волинянин» — це показ розвитку українсько-польських відносин, низки визвольних війн нашого народу, а також зображення окремих деталізованих рис української національно-визвольної боротьби ХХ століття. Цінність книги полягає в тому, що раніше, наведені вище події, не мали об’єктивної оцінки і не були належно розглянутими.
Щодо самого автора, то Ярослав Федорчук — це людина, що немало бачила на своєму віку. З виду скромний і тихий чоловік, народний депутат, член БЮТ, автор статей та монографій. Але якщо заглибитись далі, то можна зрозуміти, що Ярослав Федорчук — особа, за життя якої було побачено стільки горя, страждань і несправедливості, що вистачило б і на декілька життів.
Цінність книги «Волинянин» полягає у її спорідненості з думками автора, адже простежується її автобіографічний характер. Автор писав про те, що відчував і про що думав на певних, непростих етапах свого життя.
Цікаво те, що всі події автор описує за допомогою третьої особи— Сашка, студента – інженера, доволі активного і успішного у своїй справі. Образ Сашка — це, певною мірою, прототип самого автора, який і переживає всі перипетії, призначенні для нього долею.
Приємно вразило те, що книга немає усталених часових рамок. Автор охоплює такий період, що як-не-як дорівнює кількості, пережитих ним важливих історичних подій. Він ділиться своїми юнацькими спогадами, згадує про знищення прекрасного волинського села Красний Сад, про те, як вбивали його односельчан, про напружені українсько-польські відносини. Не забув Федорчук і нагадати про злочини радянської влади, криваві розправи над “політзеками”, знищення комуністами селянського хлібу.
Книга Ярослава Федорчука «Волинянин» — це спроба показу справжньго, нецензурованого і неадаптованого під читача, фрагменту української історії, пережитого безпосереднім очевидцем.

Ярослав Федорчук Волинянин
 1..1