JavaScript is required
0 800 300 999
Mon-Sun 09:00-19:00

Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини

Author
Давид де Йонг
Add a review
4

About the book

У 1946 році Гюнтера Квандта — патріарха династії, яка сьогодні контролює BMW, — було заарештовано за підозрою у співпраці з нацистами. Квандт стверджував, що його змусив вступити в партію міністр пропаганди Йозеф Ґеббельс і суд виправдав його. Але Квандт збрехав. І його спадкоємці, а також спадкоємці інших нацистських мільярдерів з того часу стали лише багатшими, а про їхнє темне минуле заледве хто знає.
 У цьому журналістському розслідуванні Давід де Йонг показує, як найбагатші бізнес-династії Німеччини накопичили незліченні гроші та владу, підтримуючи звірства Третього Райху. Вони захоплювали єврейський бізнес, залучали рабів і нарощували виробництво зброї для Вермахту в той час, коли Європа палала. Але найбільше шокує те, як швидко після війни Захід закрив на це очі. 
 Чому варто прочитати книжку «Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини»?..

Show more
Features
Код товару
006879
Language
Number of pages
400
Show more
Reviews
Add a review
There are currently no reviews. Be first to share your experience with this book and help other readers make the right choice!